Ürünler

Colslim Collagen Smoothie Bisküvi Çikolata sepetinize eklendi

Colslim Collagen Smoothie Bisküvi Çikolata

308,00 TL

Bir kutunun içerisinde 30 porsiyon Bisküvi Çikolata Aromalı Colslim Collagen Smoothie bulunmaktadır.  Colslim Smoothie 1 porsiyonu ile bir öğünde ihtiyacınız olan besin değerini bir bardakta size sunan, proteini kolajenden gelen toz formda bir gıdadır.

200 TL üzeri siparişlerde ücretsiz kargo kolaylığıyla eşsiz bir Colslim deneyimi yaşayın! Üstelik üye olarak ilk siparişinizde 50 TL değerindeki Shaker  hediyemizi kaçırmayın!

S.K.T: Mart 2022

-
1
+
SEPETE EKLE
Smoothie

Nasıl Tüketilir ?

Colslim nasıl tüketilir?

Bir paket Colslim Smoohtie'yi 300 ml yağsız süt ile karıştırarak keyifle içebilir, ister öğün, isterseniz de ara öğün olarak tüketebilirsiniz. Colslim Smooothie'nin  lezzetli ve doyurucu bir porsiyonu bir öğünde almanız gereken besin değerlerini bir bardakta size sunar. 

300 ml yağsız süt ile birlikte sadece 200 kalori olan Colslim Smoothie'yi günlük beslenmenizde öğün alternatifi olarak olarak değerlendirebilirsiniz.


Kolayca hazırlanan Colslim Smoothie'yi birbirinden lezzetli tariflerle çeşitlendirilebilir. Fit tariflerimize  https://www.colslim.com/fit-tarifler  linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Özel sağlık durumlarında besin ihtiyacı kişiden kişiye değişiklik göstereceği için, doktorunuza danışmadan herhangi bir diyet programı uygulamayınız.

İçerik ve Besin Değerleri Tablosu


Yeni Yorum