Ürünler

Colslim Bisküvi Mix sepetinize eklendi

Colslim Bisküvi Mix

240,00 TL

Bir kutunun içerisinde 15 adet Bisküvi Vanilya ve 15 adet Bisküvi Çikolata Aromalı 30 porsiyon bulunan Colslim Mix, bir öğünde ihtiyacınız olan tüm besin değerlerini bir bardakta size sunan, kilo verme amaçlı kalorisi kısıtlanmış gıdadır.

5455 Smoothie

Colslim nasıl tüketilir?

Bir paket Colslim’i 300 ml yağsız süt ile karıştırarak keyifle içebilir, ister öğün, isterseniz de ara öğün olarak tüketebilirsiniz. Colslim’in lezzetli ve doyurucu porsiyonu ile bir öğünde almanız gereken tüm besin değerlerini bir bardakta bulabilirsiniz.

Kolayca hazırlanan Colslim’i birbirinden lezzetli tariflerle çeşitlendirebilir, günde 5 öğüne kadar kullanabilirsiniz. Günlük diyet programınız yalnızca 200 kalori olan Colslim’e göre düzenlenebilir.

Özel sağlık durumlarında besin ihtiyacı kişiden kişiye değişiklik göstereceği için, doktorunuza danışmadan herhangi bir diyet programı uygulamayınız.

2 Yorum

Ufuk

13.11.2018

Bir kutunun içerisinde 15 adet Bisküvi Vanilya ve 15 adet Bisküvi Çikolata Aromali 30 porsiyon bulunan Colslim Mix, bir ögünde ihtiyaciniz olan tüm besin degerlerini bir bardakta size sunan, kilo verme amaçli kalorisi kisitlanmis gidadir.

Mazlum

13.11.2018

Bir kutunun içerisinde 15 adet Bisküvi Vanilya ve 15 adet Bisküvi Çikolata Aromali 30

Yeni Yorum