Ürünler

Colslim Bisküvi Mix sepetinize eklendi

Colslim Bisküvi Mix

Colslim Bisküvi Mix

240,00 TL

Bir kutunun içerisinde 15 adet Bisküvi Vanilya ve 15 adet Bisküvi Çikolata Aromalı 30 porsiyon bulunmaktadır. Colslim 1 porsiyonu ile bir öğünde ihtiyacınız olan tüm besin değerlerini bir bardakta size sunan, proteini kolajenden gelen toz formda bir gıdadır.

200 TL üzeri siparişlerde ücretsiz kargo kolaylığıyla eşsiz bir Colslim deneyimi yaşayın! Üstelik üye olarak ilk siparişinizde 45 TL değerindeki Shaker  hediyemizi kaçırmayın!

-
1
+
SEPETE EKLE
Smoothie

Nasıl Tüketilir ?

Colslim nasıl tüketilir?

Bir paket Colslim’i 300 ml yağsız süt ile karıştırarak keyifle içebilir, ister öğün, isterseniz de ara öğün olarak tüketebilirsiniz. Colslim’in lezzetli ve doyurucu porsiyonu ile bir öğünde almanız gereken tüm besin değerlerini bir bardakta bulabilirsiniz.

Kolayca hazırlanan Colslim’i birbirinden lezzetli tariflerle çeşitlendirebilir, günde 5 öğüne kadar kullanabilirsiniz. Günlük diyet programınız yalnızca 200 kalori olan Colslim’e göre düzenlenebilir.

Özel sağlık durumlarında besin ihtiyacı kişiden kişiye değişiklik göstereceği için, doktorunuza danışmadan herhangi bir diyet programı uygulamayınız.

İçerik ve Besin Değerleri Tablosu

Yeni Yorum