Neden Colslim?

Neden Colslim?

NEDEN COLSLIM KULLANMALISIN? 

Türkiye'nin ve dünyanın protein kaynağı olarak kolajeni kullanan tek öğün alternatifi Colslim'i tüketmek için birçok nedenin var! Haydi gelin, neden kullanmalıyız birlikte cevaplayalım...


SAĞLIKLI ÖĞÜN ALTERNATİFİ VE KİLO KONTROLÜ SAĞLAMA!

Colslim, Dünya Sağlık Örgütü (WHO)’nün belirlediği standartları takip ederek, Türk Gıda Kodeksi “Vücut Ağırlığı Kontrolü İçin Diyetin Yerini Alan Gıdalar Tebliği”ne uygun olarak geliştirilmiş düşük enerjili ve yüksek protein içeren (23 g) bir gıda olması nedeniyle kilo alma, kilo verme ve mevcut kiloyu koruma programlarında sağlıklı öğün alternatifi olarak kullanılabilir.

300 ml yağsız süt ile hazırlandığında sadece 200 kalori olan Colslim’i ana öğünlerinizde veya ara öğünlerinizde pratik bir şekilde hazırlayarak tüketebilir, ihtiyacınız olan vitamin, mineral ve besin değerlerini eksiklik yaşamadan karşılayabilirsiniz.


YOĞUN İŞ TEMPOSUNDA ÖĞÜN ATLAMA! GÜNE MUTLAKA KAHVALTI İLE BAŞLA!

Sabahları işe yetişme telaşından dolayı birçok kişi kahvaltı yapmadan güne başlamaktadır. Sabah kahvaltı yapılmadan güne başlanırsa vücut fonksiyonlarının çalışması için yeterince enerji üretilemez. Bu durumda tüm gün yorgunluk, baş ağrısı, dikkat dağınıklığı ve algılama problemleri ortaya çıkar.

Sabah uzun uzun kahvaltı hazırlamaya vakti olmayan kişiler için Colslim en pratik çözüm! İhtiyacınız olan besin değerleri Sadece ‘’1 Dakikada 1 Bardakta’’ 

Günümüz koşullarında çalışırken dışarıda sağlıklı alternatifler bulmak gün geçtikçe daha zor hale gelmektedir. İş yerlerimizde çıkan yemekler fazla yağlı veya yüksek kalorili olabilmekte. Bu noktada kendimize sağlıklı öğün alternatifleri yaratmak durumundayız. Shaker yardımı ile çalkalayarak kolayca homojen olarak karışabilen ve bir öğünde almanız gereken enerji ve besin değerlerini karşılayan Colslim sizlere iyi bir öğün alternatifi olmaktadır.

300 ml yağsız süt ile hazırlanan Colslim içerisinde toplam 23 g Protein, 5 g Diyet Lifi, 1 g CLA, 24 farklı Vitamin ve Mineral bulunmaktadır.


YÜKSEK PROTEİN İHTİYACINI KOLAJENDEN KARŞILAMA!

Uygulamakta olduğunuz herhangi bir antrenman ya da fiziksel aktivite programınız var ise; ihtiyacınız olan protein desteği Colslim’de! Yapılan antrenmanın çeşidine, süresine, sıklığına ve şiddetine göre bireylerin protein ihtiyacı değişiklik göstermektedir.

Cilde etki etmesinin yanı sıra kolajen yağ ve kas metabolizmasına da etki ederek yağ yakımını desteklemesi ve vücut ağırlığını korumaya yardımcı olması göz önünde bulundurulan önemli özellikleri arasındadır.

Colslim 300 ml yağsız süt ile hazırlandığında toplam 23 g protein içerir ve içerisinde toplam 15,5 g Biyoaktif Kolajen Peptitler bulundurmaktadır (2,5 g Verisol® & 13 g Bodybalance®). 


SIKÇA TATLI KRİZLERİ YAŞIYORUM DİYORSAN!

Colslim ilave şeker içermez. Çikolata/Vanilya aroması içerisinde eser miktarda tatlandırıcı bulunmaktadır. Bu nedenle gün içerisinde canınız tatlı bir şeyler isteğinde ilave şeker ve türevleri içeren şerbetli tatlılara, yüksek kalorili pastalara ve çikolatalara yönelmektense ilave şeker içermeyen ve 1 porsiyonu 300 ml yağsız süt ile birlikte sadece 200 kalori olan Colslim i tercih etmek bu süreci daha kolay atlatmanıza yardımcı olacaktır.


GÜVENİLİR VE KALİTELİ KOLAJEN DESTEĞİ ALMAK!

Kolajen insan vücudunda özellikle ciltteki nem ve esnekliği artırmada, kırışıklıkların ve sarkmaların önüne geçilmesinde oldukça etkili olduğu araştırmalarla kanıtlanmıştır. 

Vücudumuzda üretilmekte olan kolajenin üretimi ne yazık ki 25’li yaşlardan itibaren bazı biyolojik ve çevresel etkiler sebebi ile her yıl %1 oranında üretimi sınırlanmaktadır. Bu nedenle kolajen üretiminin yeterli olmadığı durumlarda kolajen ile desteklenmiş takviye edici gıdalardan yardım almak oldukça faydalı olacaktır.

İçeriğindeki Biyoaktif Kolajen Peptitler (Verisol® & Bodybalance®) ile protein kaynağı olarak kolajeni kullanan tek öğün alternatifidir.


DAHA SIKI, PARLAK VE PÜRÜZSÜZ BİR CİLDE SAHİP OLMAK! 

Vücudun kendi ürettiği ve en çok vücut derisinde bulunan kolajen üretimi birçok faktöre bağlı olarak zamanla azalmaktadır. Bu nedenle Verisol® içeriden kolajen kaybını desteklemeyi hedeflemektedir. Düzenli kolajen desteği ile daha parlak ve sıkı bir cilde sahip olabilirsiniz. 

Bireyler kilo verirken vücutta sarkmalar oluşabilmektedir. Kolajen takviyesi kullanmak bu süreçte oluşabilecek sarkmaların da önüne geçmeyi hedefleyerek, kilo verirken kırışıklıkların ve sarkmaların önüne geçer.

İçerisinde toplam 15,5 g kolajen bulunan Colslim cilt için en etkili kolajeni sunmaktadır (Verisol®). Colslim içerisinde 2,5 g Verisol® bulundurarak, daha parlak pürüzsüz bir cilde ve güçlü tırnaklara sahip olmak için yanınızda!


 

Colslim Collagen Smoothie Bisküvi Mix

Bu ürünümüz ilginizi çekebilir!


Colslim Collagen Smoothie Bisküvi Mix

Bir kutuda Bisküvi Vanilya Aromalı ve Bisküvi Çikolata Aromalı olmak üzere 15’er porsiyon bulunmaktadır.