Bodybalance Nedir?

Bodybalance Nedir?

BODYBALANCE®,

genç ve orta yaşlı insanlarda vücut şekillendirmesine destek veren ve yaşlanma sürecinde kas kütlesi kaybını engelleyen etkili bir bileşendir. Kas hücrelerinin çoğalması ve yeni kas dokusunun sentezi için vücutta yeteri kadar bulunması şarttır.


Kas ve yağ metabolizmasına doğrudan etki eden BODYBALANCE®, kas hücrelerinin çoğalması ve yeni kas dokusunun sentezi için yeterli enerjiyi sunuyor. Aynı zamanda yağ kütlesinde azalmaya neden olan yağ asidi metabolizmasını artırıyor. Sonunda vücut yağ kitlesini azaltırken, yağsız vücut kütlesini yükseltip adale gücünün artmasını sağlıyor. Mevcut veriler, BODYBALANCE® mekanizmasının yağ ve kas metabolizması üzerindeki etkisinin Biyoaktif Kolajen Peptidler®’‘in multifaktöriyel etkisine dayandığını gösteriyor.


Araştırmalar Ne Diyor?

BODYBALANCE® üzerinde yapılan birçok randomize plasebo kontrollü çift kör çalışma, direnç egzersizleri ile birlikte günlük en az 15 g BODYBALANCE® alımının etkinliğini ve potansiyelini ortaya koyuyor.

En son yapılan araştırmalarda, direnç egzersizleri ile tüketilen egzersiz sonrası takviyelerin kas ve yağ kütlesi ve kas gücü üzerindeki etkisi test edildi. 35-60 yaş arası sağlıklı, fiziksel olarak aktif olmayan 114 kişinin katıldığı çalışmanın sonucunda, plasebo ve takviye alan kişilerin vücudundaki değişimler ölçüldü ve karşılaştırıldı. Çalışmanın primer sonuçları, BODYBALANCE® takviyesinden sonra yağsız vücut kitlesinde plaseboya göre istatistiksel olarak anlamlı (p <0.05) artış olduğunu ortaya koydu. BODYBALANCE® tedavisi, kolajen peptidi alımından sonra kas gücünün artmasına, bel çevresinin azalmasına ve istatistiksel olarak anlamlı bir yağ kütlesinin azalmasına destek verdi. (p <0.05)
Colslim Collagen Smoothie Bisküvi Mix

Bu ürünümüz ilginizi çekebilir!


Colslim Collagen Smoothie Bisküvi Mix

Bir kutuda Bisküvi Vanilya Aromalı ve Bisküvi Çikolata Aromalı olmak üzere 15’er porsiyon bulunmaktadır.