11 Athletic Gym

Anadolu Hisarı Göksu Evleri Sitesi içinde kurulmuş butik bir antreman alanıdır. Murat MAOSAİ aynı zamanda eşi olan milli sporcu ve antrenör Müge MAOSAİ ile birlikte bu aile şirketini kurmuşlardır. Kuruluş aşamasında yine aileden biri olan Emre AYDOĞAN çok büyük katkı sağlamıştır.

Murat MAOSAİ 95 senesinden beri fitness sektöründe görev alıp sayısız yurt içi ve yurtdışı eğitimi alıp kendini geliştirmiştir. Aynı zamanda sektörün ileri gelen kuruluşların antrenörlerin eğitimlerini düzenlemiş ve düzenlmektedir. 2011 yılında kendi sisteminin temellerini atmıştır. Antrenman tekrarlarını 11 tekrar yaparak kendi kurduğu yerin adınıda 11 ATHLETIC GYMKoymuştur. Yıllardır okuduğu ve araştırdığı doğal ve fonksiyonel total vücûd kuvvet ve kondisyon antrenmanını temel edinmiştir.

Sistemini bireysel antrenman üzerine kurduktan sonra insanların grup antrenmanı sırasında çok daha motive olduğunu düşünürükten bireysel ilgiyi bozmadan grup antrenman sistemini oluşturmuştur.

Şu anda bir aile ortamının yaşandığı 11 ATHLETIC GYM birebir ilgi ile antrenman sistemini daha çok kişi ile tanıştırmak istemektedir. Ve felsefi olarak herzaman ekip çalışmasının başarı getireceğine inanmaktadır.


Adres: Göztepe Mah. Üst Çamlık Cad. B123A-B Villa Göksu Evleri, Kavacık

Tel: (0216) 465 65 60

Web: http://www.11athleticgym.com/index 

Murat MAOSAİ aynı zamanda eşi olan milli sporcu ve antrenör Müge MAOSAİ'nin Anadoluhisarı, Göksu Evleri Sitesi içinde kurulmuş butik bir antreman alanı olan 11 Athletics'i keşfedelim!

11 Athletic Gym