Private Training Studio

“Private Training Studio”nun hikayesi, 2011 yılında Barış Çunguroğlu tarafından Etiler’de küçük ölçekli bir stüdyo kurulması ile başlamıştır. Butik Hizmet anlayışını adında taşıyan işletme, 9 ay gibi kısa bir sürede gelen yoğun talepleri mevcut stüdyoda karşılayamadığı için aynı bölgede daha büyük bir stüdyoya geçmiştir. 2013 yılında Bodrum Yalıkavak'da bir stüdyo daha açan işletme, yaz aylarını Bodrum'da geçiren üyelerine de hizmet vermeye devam etmektedir.

Aynı zamanda Seam Academy (Sports Education And Managament) adında Spor Eğitmenleri yetiştiren bir işletme ortağı olan Private Training Studio, tüm eğitmenlerinin eğitimlerini dünyanın en son trendleri ve bilgileri ile güncel tutmaktadır.Adres: Kültür Mahallesi, Otlukbeli Caddesi, Arnavutköy Yolu No:44, 34340 Beşiktaş

Tel: 0532 779 18 68

https://www.instagram.com/privatetrainingstudio/ 


Türkiye'nin en fazla spor eğitmeni yetiştiren eğitim kurumu olan SEAM ACADEMY® aracılığı ile eğitmenlerimizin bilgilerini sürekli güncelleyerek, üyelerimize önce sağlık ilkesini hedefleyen Private Training Studio ile tanışın!

Private Training Studio