COLSLIM SMOOTHIE

Vaktin yoksa Colslim Smoothie’n Var!
Evde, işte, okulda sadece 2 dakikada hazır öğünün var.

Colslim Smoothie’de yok yok.

Ayrıca; Gluten YOK! Koruyucu YOK! İlave şeker YOK! Colslim Smoothie %100 sığırdan elde edilen yüksek kalitede doğal Biyoaktif Kolajen Peptitler (Verisol® & Bodybalance®) ile zenginleştirilmiş, prebiyotik lif, bitkisel yağ, vitamin & mineraller içeren ve öğün yerine kullanılabilen toz formda bir gıdadır. Colslim Smoothie, protein kaynağı olarak toz formunda %100 kolajen bulunduran Türkiye’de ilk ve tek öğün alternatifidir.

Daha Colslim Smoothie’yi denemediysen şimdi hemen ilk siparişini ver. Üstelik üye olarak verdiğin ilk siparişte Colslim Shaker hediye!

Colslim Smoothie’n varsa
hayat daha kolay!

İki toplantısı arası vakit yoksa sen de AÇ, DÖK, ÇALKALA! Lezzetli, içimi kolay ve besleyici Smoothie’ni iki dakikada hazırla. Hem öğün atlama, hem de hayatı yakala! Colslim Smoothie 300 ml yağsız süt ile hazırlandığında, içeriğindeki toplam 23 g protein (15,5 g Kolajen Peptit) ve 5 g diyet lifi ile gün içinde uzun süre tokluk sağlar, seni yarı yolda bırakmaz.

Colslim Smoothie tam da ihtiyacın olan şey!

300 ml yağsız süt ile karıştırılarak hazırlanan bir porsiyon Colslim Smoothie, içerisindeki toplam 23 g protein (15,5 g kolajen peptit), 5 g prebiyotik lif, 1000 mg CLA, ve 24 farklı vitamin ve mineral sayesinde bir öğünde ihtiyacınız olan besin değerlerinin büyük bir kısmını karşılar.

Colslim Smoothie senin için tam bir öğün alternatifidir.

Hemen Sipariş Ver
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR