Colslim Nedir?

Colslim Nedir?

Colslim, kilo verme amaçlı enerjisi (kalorisi) kısıtlanmış bir toz gıdadır. Colslim, içeriğindeki zengin Biyoaktif Kolajen Peptitler, protein, lif, bitkisel yağlar, vitamin ve mineraller ile hem zayıflamanıza yardımcı olur hem de fit kalmanızı sağlar. Vanilya ve çikolata seçenekleri olan Colslim, yağsız süt ile karıştırılarak tüketilir.

Bir porsiyon Colslim, içerisindeki 23 g protein, 5 g prebiyotik lif, 1 g CLA, 24 vitamin ve mineraller sayesinde bir öğünde ihtiyacınız olan tüm besin değerlerini size sunar. Colslim, pratik hazırlanışı ile günlük beslenme programınıza ihtiyacınız olan besin değerlerini kolayca eklemeniz için oldukça uygun bir alternatiftir.

Bir paket Colslim (29 g), 300 ml yağsız süt ile tüketildiğinde bir öğünde ihtiyacınız olan temel besin öğelerinin tümünü karşılar.

Colslim Nasıl Tüketilir?

Bir paket Colslim’i 300 ml (1 su bardağı) yağsız süt ile karıştırıp öğün ya da ara öğün olarak keyifle içebilirsiniz. Spor yapanlar, diyet yapanlar, masa başında çalışanlar, yemek yapmayı sevmeyeneler; kısaca herkes Colslim’i günlük rutininin bir parçası haline getirebilir.

İçerisinde çikolata ve vanilya aromalarından 30 porsiyon bulunan Colslim kutularını tercih edebileceğiniz gibi 15 porsiyon bisküvi vanilya, 15 porsiyon bisküvi çikolata içeren Colslim Mix’i tercih ederek her iki lezzeti de deneyimleyebilirsiniz.

Yalnızca 200 kalori olan Colslim ile hayatınıza hızlı, besleyici ve doyurucu lezzetler ekleyebilirsiniz. Günde beş öğüne kadar tüketilebileceğiniz Colslim’i birbirinden lezzetli tarifler ile deneyebilirsiniz. Tarifler için buraya tıklayın!

15,5 g

Biyoaktif Kolajen Peptit

Kolajen insan vücudundaki proteinin yaklaşık %30’unu oluşturmaktadır.

5 g

Prebiyotik Lif

Lif, gıdaların bağırsak enzimleri tarafından sindirilmediği kısımdır.

5 g

Maltodekstrin

Maltodekstrin, mısır ya da patates nişastasından elde edilen bir enerji kaynağıdır.

8 g

Sütten Gelen Protein

300 ml yağsız süt ile tüketilen 1 porsiyon Colslim’in içerisinde 15,5 g kolajenin yanı sıra 8 g sütten gelen protein de bulunmaktadır.

1 g

CLA

CLA, Aspir bitkisinden elde edilen yağ asitleridir.

24

Vitaminler ve Mineraller

Colslim, içerisindeki 24 vitamin ve mineralle bir öğünde ihtiyacınız olan tüm besin değerlerine sahiptir.