COLLAGEN SMOOTHIE MINI MIX
COLLAGEN SMOOTHIE MINI MIX
COLLAGEN SMOOTHIE MINI MIX

COLLAGEN SMOOTHIE MINI MIX

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Gluten Koruyucu ilave şeker

 

Colslim Smoothie %100 sığırdan elde edilen yüksek kalitede doğal Biyoaktif Kolajen Peptitler (Verisol® & Bodybalance®) ile zenginleştirilmiş, prebiyotik lif, bitkisel yağ, vitamin & mineraller içeren ve öğün yerine kullanılabilen toz formda bir gıdadır. Colslim Smoothie, protein kaynağı olarak toz formunda %100 kolajen bulunduran Türkiye’de ilk ve tek öğün alternatifidir.

1 kutu Colslim Collagen Smoothie Mini Mix 7 Vanilya Bisküvi, 7 Çikolata Bisküvi olmak üzere, toplam 14 porsiyon Collagen Smoothie içerir. 

SKT: Mart 2021

 

:

Nasıl Tüketilir?

Colslim nasıl tüketilir?

Bir paket Colslim’i 300 ml yağsız süt ile karıştırarak keyifle içebilir, ister öğün, isterseniz de ara öğün olarak tüketebilirsiniz. Colslim’in lezzetli ve doyurucu porsiyonu ile bir öğünde almanız gereken birden fazla besin değerini bir bardakta bulabilirsiniz.

300 ml yağsız süt ile birlikte sadece 200 kalori olan Colslim’i günlük beslenmenizde öğün alternatifi olarak olarak değerlendirebilirsiniz.

Kolayca hazırlanan Colslim birbirinden lezzetli tariflerle çeşitlendirilebilir. Fit tariflerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Özel sağlık durumlarında besin ihtiyacı kişiden kişiye değişiklik göstereceği için, doktorunuza danışmadan herhangi bir diyet programı uygulamayınız.

Enerji ve Besin Değerleri Tablosu